Blog

Wrzesień 2022

Jak ten czas szybko leci! Jeszcze chwila i rozpoczynamy kolejną edycję Warsztatów Terapeutyczno-Rehabilitacyjnych dla Osób z Problemami Neurologicznymi. Fundacja „Bliżej Szczęścia” zaprasza wszystkich chętnych do składania wniosków.

Na początek kilka słów o samym wydarzeniu: od kilku lat Fundacja „Bliżej Szczęścia” dwa razy do roku organizuje Warsztaty Terapeutyczno-Rehabilitacyjne dla Osób z Problemami Neurologicznymi. Skierowane są one do osób pełnoletnich, przede wszystkim chorujących na stwardnienie rozsiane. Podczas warsztatów odbywają się liczne spotkania terapeutyczne, na których uczestnicy pracują nad sobą oraz omawiają różne aspekty związane z ich chorobą.

Jesienna edycja warsztatów odbędzie się 29 września – 2 października 2022 w Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich START w Wiśle. W ciągu tych kilku dni będziemy się skupiać nie tylko na umyśle, ale także na ciele. Więcej szczegółów dotyczących programu przekażemy Wam niebawem na naszym facebookowym profilu @FundacjaBlizejSzczescia.

Już teraz jednak zapraszamy do składania wniosków. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona, tak więc zachęcamy do szybkiego odsyłania wniosków. Z osobami, które zakwalifikują się do udziału w warsztatach, skontaktujemy się telefonicznie bądź mailowo.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj lub w zakładce SZUKAM POMOCY. Wypełniony druk proszę odesłać do dnia 5 września 2022:

♥ na naszego e-maila: fundacja@blizejszczescia.pl
lub
♥ na nasz adres: Fundacja Bliżej Szczęścia, ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy

Zapraszamy także do zakładki WARSZTATY, gdzie możecie przeczytać więcej o poprzednich edycjach warsztatów.