Chcę pomóc

Darowizny

To jedna z najpopularniejszych form pomocy. I do tego bardzo prosta! Wystarczy przelać na fundacyjne konto bankowe dowolną kwotę, którą chcesz przekazać. W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko podopiecznego, którego chcesz wesprzeć.

Dane do przelewu:

Nr rachunku: 34 1050 1399 1000 0090 3017 1889
Fundacja „Bliżej Szczęścia”
ul. Towarowa 23
43-100 Tychy

Pomoc na sportowo

Sport to zdrowie i… pomaganie! Weź udział w organizowanych przez naszą fundację charytatywnych Maratonach Zumby. Podczas każdej takiej imprezy doskonale się bawimy, poprawiamy swoją kondycję i przy okazji pomagamy naszym podopiecznym. Oprócz tego chętnie angażujemy się w różnego typu imprezy sportowe, których głównym celem jest pomoc potrzebującym. O organizowanych przez nas maratonach i sportowych wydarzeniach dowiecie się zawsze z naszej strony lub fundacyjnego Facebooka.

1% podatku

Pamiętaj – szczęście procentuje! Przekaż swój 1% Fundacji „Bliżej Szczęścia” i wesprzyj nas w niesieniu pomocy osobom dotkniętym chorobami neurologicznymi. Wystarczy w zeznaniu podatkowym PIT w odpowiednich rubrykach wpisać nasze dane.

Pamiętaj! Nasz KRS: 0000454216

Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem!

FaniMani

Rób zakupy online i pomagaj! Fundacja „Bliżej Szczęścia” może otrzymać od ciebie darowiznę za każdym razem, gdy kupujesz coś w internecie. I to zupełnie za darmo! Jak to działa?

  1. Wchodzisz na serwis FaniMani.pl i wybierasz z listy sklep internetowy, w którym chcesz zrobić zakupy (https://fanimani.pl/fundacja-blizej-szczescia)
  2. Kupujesz jak zwykle i płacisz tyle co zwykle (ani grosza więcej!)
  3. Fundacja „Bliżej Szczęścia” otrzymuje darowiznę (średnio 2,5% od wartości Twoich zakupów).

Ślub

Powiedz TAK nie tylko ukochanej osobie, ale także… naszej fundacji. Jeśli jesteście przyszłą Parą Młodą i szukacie świetnego pomysłu na podzielenie się swoją radością z innymi, to dobrze trafiliście! Poproście swoich gości weselnych, aby zamiast kwiatów przeznaczyli te pieniądze na potrzebujących. Pomożemy Wam zorganizować zbiórkę na rzecz podopiecznych naszej fundacji i zaopatrzymy w niezbędne narzędzia (puszki, personalizowane bileciki z zaproszeniami do zbiórki itp.).

Zapraszamy do kontaktu: fundacja@blizejszczescia.pl

Payrolling

Payroll to znany na całym świecie sposób na prowadzenie działalności filantropijnej firmy i jej pracowników. Polega na dobrowolnej deklaracji pracownika do regularnego przekazywania określonej kwoty z wynagrodzenia na rzecz fundacji (może to być nawet złotówka miesięcznie!). Co ważne, pracownik może w każdej chwili zmienić wysokość wsparcia albo zrezygnować z udziału w payroll. Jeśli Twoja firma jest zainteresowana taką współpracą, to zapraszamy do kontaktu – pomożemy w koordynacji całego przedsięwzięcia.