Blog

Kwiecień 2022

Zapraszamy na Warsztaty Terapeutyczno-Rehabilitacyjne dla Osób z Problemami Neurologicznymi. Pierwsza w tym roku edycja odbędzie się 7-10 kwietnia w Ośrodku Rehabilitacyjno-Szkoleniowo-Wypoczynkowym LALIKI.

Przypominamy, że nasze warsztaty skierowane są do osób dorosłych, chorujących na stwardnienie rozsiane lub inne choroby neurologiczne. Udział w warsztatach jest bezpłatny zarówno dla uczestnika, jak i opiekuna (jeśli uczestnik wymaga wsparcia takiej osoby).

Tym razem naszym gościem na warsztatach będzie Tadeusz Starek. Pan Tadeusz zajmuje się przywróceniem prawidłowego funkcjonowania pola energetycznego. Więcej o jego metodzie można przeczytać tutaj: http://tadeuszstarek.com/pl/intro-2/

Najważniejsze informacje o październikowych warsztatach:

termin: 7-10 kwietnia 2022
miejsce: Ośrodek Rehabilitacyjno-Szkoleniowo-Wypoczynkowy LALIKI, adres: Laliki 365, 34-373 Laliki
♥ termin składania wniosków: do 22 marca 2022

Formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj lub w zakładce SZUKAM POMOCY. Wypełniony druk prosimy odesłać mailowo na fundacja@blizejszczescia.pl lub pocztą:

Fundacja Bliżej Szczęścia, ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy

Liczba miejsc jest ograniczona, a z osobami, które zakwalifikują się do udziału w warsztatach, skontaktujemy się telefonicznie bądź mailowo.

Więcej informacji oraz program warsztatów przedstawimy niebawem na naszym facebookowym profilu @FundacjaBlizejSzczescia.

Zapraszamy także do zakładki WARSZTATY, gdzie możecie przeczytać więcej o poprzednich edycjach warsztatów.