Blog

Pomagamy placówkom!

Pomaganie dzieciom od zawsze było naszym głównym celem. Staramy się to czynić różnymi ścieżkami – poprzez długoterminową pomoc w finansowaniu rehabilitacji i leczenia indywidualnych podopiecznych, ale także poprzez spełnianie marzeń dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Przez prawie 7 lat działalności Fundacji wsparliśmy ponad 60 różnego typu instytucji: domy dziecka, świetlice terapeutyczne, stowarzyszenia i inne fundacje. Udało nam się spełnić małe i duże marzenia – m.in. remont łazienki dla Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 3 w Sosnowcu, dofinansowanie do Sali Doświadczania Świata dla Świetlicy Terapeutycznej w Tychach czy sfinansowanie wycieczek do Zakopanego (CWDiR „Przystań”) lub Warszawy (Dom Dziecka „Tęcza”).

Chcemy iść dalej w tym kierunku, dlatego zapraszamy wszystkie chętne placówki do składania wniosków o wsparcie! Jeśli chcielibyście wysłać swoich wychowanków na wycieczkę, zakupić im niezbędny sprzęt lub zapewnić wyjątkowe atrakcje z okazji świąt, to skontaktujcie się z nami! Razem na pewno uda nam się znaleźć sposób, żeby przybliżyć dzieci do ich szczęścia.

Formularze zgłoszeniowe są do pobrania w zakładce SZUKAM POMOCY lub bezpośrednio tutaj.