Blog

Wszystko o warsztatach

Dziękujemy za wszystkie wnioski złożone na Warsztaty. Tak jak informowaliśmy, z osobami, które zostały zakwalifikowane do udziału, skontaktujemy się w najbliższym czasie mailowo lub telefonicznie.

Wrześniowe warsztaty po raz pierwszy odbędą się w hotelu Wilga w Ustroniu. Niezmiennie jednak, jak zawsze, w programie będzie coś i dla ducha, i dla ciała. Trener personalny Kuba Matyjaśkiewicz dla wszystkich chętnych będzie przeprowadzać poranną gimnastykę, a Grzegorz Czebotar podczas wspólnych zajęć zachęci i zainspiruje nas do pracy nad swoim wnętrzem. Ciekawym punktem będzie z pewnością wykład dietetyczki mgr Patrycji Majdak. Opowie ona o zdrowym odżywianiu w kontekście stwardnienia rozsianego i podpowie, na co zwracać uwagę w swojej diecie.

Na wrześniowych warsztatach chcemy kontynuować temat oddychania metodą Wima Hoffa. Tym razem dużo miejsca poświęcimy praktyce – Kuba ponownie przeprowadzi dla nas odpowiednie ćwiczenia oddechowe i ruchowe. Wszystko po to, aby przygotować się do wspólnej… lodowej kąpieli*. Każdy chętny będzie mógł spróbować przełamać swój umysł i wejść do wanny z zimną wodą.

Prosimy więc wszystkich uczestników, aby oprócz dobrego humoru zabrali też ze sobą strój kąpielowy lub kąpielówki i ręcznik 🙂

Większość uczestników jest już z nami od wielu lat, tak więc wiedzą, jak wyglądają nasze warsztaty 🙂 Będą też nowe osoby, i głównie dla nich zdradzamy poniżej harmonogram wrześniowych warsztatów:

26 września (czwartek)
♥ godz. 14-15 – zakwaterowanie, obiad
♥ godz. 16 – spotykamy się wspólnie na pierwszych zajęciach, odbędą się w sali Zdrojowa na parterze budynku
♥ godz. 18-19 kolacja

27 września (piątek)
♥ godz. 8-9.30 – śniadanie
♥ godz. 10 – wykład dietetyk mgr Patrycji Majdak o zdrowym odżywianiu
♥ godz. 13-14.30 obiad
♥ godz. 16 zajęcia
♥ godz. 20 kolacja regionalna połączona z wieczorem zapoznawczym

28 września (sobota)
♥ godz. 8-9.30 – śniadanie
♥ godz. 10 – zajęcia z morsowania na świeżym powietrzu
♥ godz. 13-14.30 obiad
♥ godz. 16 – zajęcia
♥ godz. 18-19 kolacja

29 września (niedziela)
♥ godz. 8-9.30 śniadanie
♥ godz. 10 – spotkanie, wymiana doświadczeń
♥ godz. 13 – obiad

Po każdych zajęciach przeprowadzona będzie wspólna głęboka relaksacja. Oprócz tego od piątkowego wieczora do niedzieli będzie możliwość zdiagnozowania z Żywej Kropli Krwi.

Najważniejsze informacje o hotelu:

♥ adres: Hotel Wilga, ul. ul. Zdrojowa 7, Ustroń 43-450
♥ na terenie hotelu znajduje się bezpłatny parking
♥ w ramach naszego pobytu hotel oferuje bezpłatny dostęp do siłowni, sali bilardowej oraz sauny
♥ na terenie hotelu znajduje się bezpłatny internet
♥ doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 i kończy się o godzinie 12:00.

Do zobaczenia w Ustroniu!


* Uwaga!
W zimnych kąpielach mogą wziąć udział osoby, dla których nie ma medycznych przeciwwskazań. W razie wątpliwości zalecamy skonsultować się z lekarzem. Z pewnością niewskazane jest to w przypadku występowania takich chorób, jak padaczka, nadciśnienie tętnicze, choroby mózgu czy borelioza.