Blog

Zbiórka dla Rafała

Rafałek z Tychów to nasz podopieczny, o którym możecie poczytać tutaj. Rodzice chłopca są mocno zaangażowani w szukanie pomocy dla swojego jedynego syna i to od nich wyszła inicjatywa, aby wspólnie zorganizować zbiórkę dla Rafała. Okazją do tego miał być bieg III Tyska Piwna Mila. Fundacja „Bliżej Szczęścia” zawsze chętnie się angażuje w takie projekty, więc tutaj nie było wyjątku! Wzięliśmy się więc do działania i wspólnie postanowiliśmy, że w ramach zbiórki zorganizujemy dla uczestników biegu różnego typu atrakcje.

A więc działo się! Bieg Tyska Piwna Mila odbył się 29 czerwca 2019 na tyskich Paprocanach. Pogoda nam sprzyjała, więc na imprezie pojawiło się mnóstwo ludzi – nie tylko uczestnicy biegu, ale także ich rodziny i znajomi. Wszyscy chętnie brali udział w atrakcjach, które dla nich przygotowaliśmy. Każdy mógł się sprawdzić w konkursach:

♥ strzelanie do puszek
♥ przeciąganie liny
♥ quiz wiedzy
♥ piłkarzyki stołowe

Największym powodzeniem cieszyły się oczywiście piłkarzyki stołowe, które pojawiły się na imprezie dzięki uprzejmości sklepu internetowego Sport Shop. Spore emocje wzbudzało też strzelanie do puszek (każdy chciał pobić rekord 8-letniego Oliwiera) oraz przeciąganie liny. W konkursach udział mógł wziąć każdy, wystarczyło wpłacić dowolny datek do puszki. I tym sposobem w ciągu kilku godzin udało nam się uzbierać  kwotę 886,33 zł 👍. Cała ta kwota zostanie wykorzystana na rehabilitację Rafcia.

Dziękujemy za udział w naszych zabawach!