Blog

Rób zakupy i pomagaj!

Pomagać można na wiele sposobów. Jednym z prostszych i przyjemniejszych sposobów jest… robienie zakupów online! Od teraz Fundacja „Bliżej Szczęścia” może otrzymać od ciebie darowiznę za każdym razem, gdy kupujesz coś w internecie. I to zupełnie za darmo! Jak to możliwe? Wszystko dzięki programowi FaniMani, do którego właśnie dołączyliśmy.

FaniMani.pl to serwis wspierający różne organizacje w zbieraniu funduszy na to, co jest ważne. Serwis współpracuje z ponad 1000 sklepów internetowych, które płacą za umieszczenie informacji o nich na FaniMani.pl. Dla sklepu jest to zarówno forma reklamy, jak i działanie z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, a dla użytkowników szansa na pomaganie zupełnie za darmo.

Jak zatem możesz pomóc? To naprawdę proste i wystarczy kilka kroków:

  • rejestrujesz się w serwisie FaniMani.pl (możesz też skorzystać z naszego zaproszenia: zaproszenie)
  • za każdym razem gdy planujesz zakupy online, zacznij je od wejścia na serwis FaniMani
  • na górze strony internetowej powinien znajdować się banner:
  • wybierz z listy sklep internetowy, w którym chcesz zrobić zakupu (po wybraniu e-sklepu zostajesz automatycznie przekierowany na jego stronę internetową)
  • rób zakupy tak jak zwykle (i pamiętaj – płacisz tak jak zwykle)
  • po chwili fundacja otrzymuje darowiznę średnio 2% od wartości twoich zakupów

Możesz też skorzystać ze specjalnej Przypominajki, dzięki której nie musisz się logować na stronie FaniMani. Wystarczy zainstalować Przypominajkę na swojej przeglądarce i robić zakupy online. Jej dodatkową zaletą jest to, że gdy szukasz konkretnego produktu w Google, to Przypominajka oznacza sklepy internetowe, które współpracują z FaniMani.