Blog

Kwiecień 2021

Kolejne Warsztaty Terapeutyczno-Rehabilitacyjnych dla Osób z Problemami Neurologicznymi zbliżają się wielkimi krokami. Jak zawsze Fundacja „Bliżej Szczęścia” zaprasza wszystkich chętnych do składania wniosków o uczestnictwo w wydarzeniu.

Nasze warsztaty skierowane są do osób pełnoletnich, przede wszystkim chorujących na stwardnienie rozsiane. Podczas kilku dni warsztatów odbywają się liczne spotkania terapeutyczne, na których uczestnicy pracują nad sobą oraz omawiają różne aspekty związane z ich chorobą. Udział w wydarzeniu jest darmowy, do tego jeśli jest taka konieczność, to każdy uczestnik może zabrać ze sobą opiekuna.

Najważniejsze informacje o kwietniowych warsztatach:

Kiedy? 22-25 kwietnia 2021
Gdzie? Ośrodek Rehabilitacyjno-Szkoleniowo-Wypoczynkowy LALIKI, adres: Laliki 365, 34-373 Laliki
Dla kogo? Warsztaty przeznaczone są dla osób pełnoletnich z problemami neurologicznymi, przede wszystkim chorujących na SM
Jak się zgłosić? Formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj lub w zakładce SZUKAM POMOCY.
Do kiedy można składać wnioski? Formularz i niezbędne dokumenty należy odesłać do nas najpóźniej do dnia 31 marca 2021 r.

Wypełniony formularz możesz odesłać mailowo lub listownie:

♥ na naszego e-maila: fundacja@blizejszczescia.pl
♥ na nasz adres: Fundacja „Bliżej Szczęścia”, ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy

Liczba miejsc jest ograniczona, a z osobami, które zakwalifikują się do udziału w warsztatach, skontaktujemy się telefonicznie bądź mailowo. Niestety z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa przewidujemy mniejszą liczbę miejsc.

Więcej informacji oraz program warsztatów przedstawimy niebawem na naszym facebookowym profilu @FundacjaBlizejSzczescia.