Wojewoda śląski wsparł "Pomaganie przez odkręcanie"

Jarosław Wieczorek, wojewoda śląski objął honorowym patronatem akcję "Pomaganie przez odkręcanie". To dla nas bardzo ważna informacja, ponieważ aktualnie zbieramy nakrętki dla podopiecznych jednej z placówek na Śląsku.
 
- Doceniam zaangażowanie, z jakim pomagają Państwo poszczególnym potrzebującym - pisze Jarosław Wieczorek, wojewoda śląski. - Cel, który przyświeca tegorocznej akcji jest bardzo szczytny.
 
Wojewoda dodał, że odpowiednie przystosowanie Placówki Opiekuńczo Wychowawczej nr 3 w Sosnowcu tak, aby dzieci przebywające w ośrodku miały odpowiednie warunki do nauki i zabawy jest niezwykle ważne.
 
Akcję wsparli do tej pory Janusz Chwierut, prezydent Oświęcimia, Andrzej Dziuba, prezydent Tychów i, od niedawna, Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

- Patronaty honorowe to prestiż podnoszący rangę wydarzenia. Jest to wyraz zaufania i docenienia naszych działań przez instytucje publiczne - cieszy się Krzysztof Brysz, wolontariusz Fundacji Bliżej Szczęścia, koordynator akcji "Pomaganie przez odkręcanie".

 

Powrót do wydarzeń