Pomaganie ma wielką moc

Po raz kolejny pomogliśmy Świetlicy Terapeutycznej PSONI w Tychach. Nasza pomoc to odpowiedź na realne potrzeby. Świetlica PSONI potrzebowała krzeseł i wykładziny, aby podopieczni mogli w bardziej komfortowych warunkach, uczestniczyć w zajęciach i Fundacja Bliżej Szczęścia właśnie taką pomoc zapewniła.

Zobaczcie wypowiedź podopiecznych i kadry Świetlicy PSONI: "

Fundacja "Bliżej Szczęścia" po raz kolejny wsparła działalność Świetlicy Terapeutycznej. Nasza placówka wzbogacona została o nowe krzesła i wykładzinę. Teraz duża sala terapeutyczna posiada estetyczną wykładzinę oraz wygodne drewniane krzesła. Miło jest przebywać w takim pomieszczeniu.

Serdecznie dziękujemy Pani Prezes Annie Gorzawskiej oraz wszystkim ludziom o dobrych sercach!

Podopieczni I kadra Świetlicy Terapeutycznej PSONI Tychy. "

Te miłe słowa i podziękowania dalej utrzymują Nas w przeświadczeniu, że pomaganie ma wielką moc.

Kolejna realna pomoc - odpowiedź na potrzeby, powędrowała do Niepublicznego Przedszkola Specjalnego "Iskierka" w Tychach. Przedszkole borykało się z problemem jakim jest transport niepełnosprawnych dzieci na zajęcia, spacery, itp. Rozwiązanie problemu przyszło z Naszej Fundacji - podarowaliśmy wózek inwalidzki, którego "Iskierka" tak bardzo potrzebowała.

"Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przekazaną darowiznę w postaci wózka inwalidzkiego. W związku z tym, iż prowadzimy placówkę przedszkola specjalnego naszymi podopiecznymi są dzieci niepełnosprawne zarówno ruchowo jak i intelektualnie, zatem taki dar jest dla naszych dzieci bezcenny. Przekazany wózek ułatwi transportowanie dzieci na zajęcia terapeutyczne jak i pozwali uczestniczyć dzieciom mającym problem z samodzielnym poruszaniem się w spacerach. Pięknie dziękujemy w imieniu własnym i naszych przedszkolaków.

Pozdrawiam,

Anna Debrzak

Dyrektor Administracyjny

Niepubliczne Przedszkole Specjalne „ Iskierka „ sp. z o.o.

Powrót do wydarzeń