Mistrzowie i Wicemistrzowie Polski w siatkówce zbierają nakrętki, by wesprzeć fundację

ZAKSA Kędzierzyn–Koźle i Asseco Resovia Rzeszów to kolejne drużyny z Plusligii, które wspierają naszą działalność dobroczynną. Mistrzowie i Wicemistrzowie Polski w piłce siatkowej dołączają do akcji Pomaganie Przez Odkręcanie!

W okresie wakacyjnym udało nam się pozyskać nowych partnerów Pomagania Przez Odkręcanie - drużyny piłki siatkowej Plusligii. Nakrętki zaczęły z nami zbierać ZAKSA Kędzierzyn–Koźle, aktualny Mistrz Polski oraz Asseco Resovia Rzeszów, zespół Wicemistrzów Polski.

Mecze Plusligii od wielu lat mają stałe grono kibiców, którzy licznie przychodzą oglądać rozgrywki pomiędzy drużynami. Największych sportowych emocji dostarczają drużyny, które plasują się najwyżej w klasyfikacji. Nakrętki można będzie zostawić w specjalnym pojemniku oznaczonym plakatem akcji w wyznaczonym miejscu na terenie hali, gdzie odbywają się mecze.

Jako pierwszy dołączyli do nas siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Tuż po nich również Cuprum Lubin i Łuczniczka Bydgoszcz S.A. zdecydował się zbierać nakrętki.

Akcja Pomaganie przez odkręcanie to, podobnie jak siatkówka, gra drużynowa. Nasi partnerzy, placówki oświatowe, firmy, kluby, wszyscy gramy na jeden cel: wynik - mówi Krzysztof Brysz, koordynator akcji. - Już niebawem naszą drużynę zasilą kolejni sportowcy.
 
Cała Polska zbiera nakrętki! Dołącz i Ty!

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi działaniami, zaglądaj na naszą stronę regularnie. Możesz też polubić nasz profil na Facebooku.

Powrót do wydarzeń