Marcin będzie rehabilitowany

- Największą satysfakcję przynosi mi możliwość patrzenia na pracę rehabilitowanych. Ich zmagania o odzyskanie sprawności fizycznej i równowagi psychicznej, wymagają mnóstwa determinacji. – Tak o swojej pracy opowiada Joanna Pilszek, właścicielka salonu Unique. Macin Sobala, nasz podopieczny skorzysta z czterech zabiegów rehabilitacyjnych ufundowanych przez panią Joannę. Pierwszy już za nim!

Ciągłe pomaganie
Najważniejsze organy wewnętrzne mężczyzny są atakowane przez bardzo rzadką chorobę Niemanna-Picka. Cierpi mózg, śledziona, wątroba i szpik kostny. Marcin jest z nami związany prawie od dwóch lat. Pani Joanna, której firma pomagała nam przy okazji Charytatywnego Maratonu Zumby, postanowiła ufundować dla niego 4 zabiegi rehabilitacjne. – Marcin będzie mógł skorzystać z pełnowymiarowej rehabilitacji, opartej głównie na ćwiczeniach równoważnych, stabilizacyjnych oraz tych poprawiających koordynację. Są one niezbędne do utrzymania, czy polepszenia zdolności motorycznych pacjenta – mówi Joanna Pilszek. – W indywidualnym programie rehabilitacji, który przygotowaliśmy, nie zabraknie również ćwiczeń ogólnorozwojowych, core stability, oddechowych oraz ćwiczeń na poprawę propriocepcji – dodaje.

Odwzajemnić pomoc jednym uśmiechem
Pani Joanna wkłada całe swoje serce w to, co robi. W codziennej pracy najważniejszy dla niej jest uśmiech pacjentów. – To właśnie on wyraża słowo dziękuję i wdzięczność za pomoc – podkreśla. Firma Unique istnieje od 2014 roku. Właścicielka od początku intensywnie pracuje nad rozwojem biznesu. Pani Joanna jest świadoma, że w jej zawodzie należy ciągle podnosić kompetencje. – Polegam na swojej wiedzy, umiejętnościach i zasobach, ciągle się ucząc – podkreśla. Uważa też, że ma do spełniania misję. - Osoby potrzebujące wymagają wsparcia. Dlatego apeluję do innych firm, aby aktywnie włączały się niesienie pomocy właśnie takim ludziom. I my także apelujemy.

Wesprzyj Marcina Sobalę darowizną

Powrót do wydarzeń