Maratony Zumby

Tańczę, pomagam - to hasło, które przyświeca organizowanym przez naszą fundację charytatywnym maratonom zumby. Podczas każdej takiej imprezy doskonale się bawimy, poprawiamy swoją kondycję i przy okazji pomagamy naszym podopiecznym. Do tej pory udało nam się przeprowadzić 5 maratonów, w których wzięło udział ponad ośmiuset uczestników. Charytatywne imprezy zasiliły konto fundacji kwotą 18 982, 60 złotych. O organizowanych przez nas maratonach dowiecie się zawsze z naszej strony lub fundacyjnego facebooka.

Darowizny

To jedna z najpopularniejszych form pomocy. Sposób postępowania jest bardzo prosty. W zakładce Podopieczni możesz wskazać osobę, której chcesz pomóc. Po przejściu na wybraną podstronę wystarczy postępować według instrukcji. Co ważne, kwota wpłaty jest dowolna.

NeuroMocni

NeuroMocni – projekt fundacji skierowany dla osób dotkniętych chorobami neurologicznymi. Od początku jego trwania wsparliśmy 68 osób z 51 miejscowości. W ramach pomocy Fundacja „Bliżej Szczęścia” finansuję codzienną rehabilitację, turnusy rehabilitacyjne, zabiegi oraz inne metody lecznicze. Poprawiamy także, jakość życia naszych podopiecznych, niwelujemy bariery oraz pomagamy w walce z wykluczeniem społecznym.

1%

Szczęście procentuje! Przekaż swój 1% Fundacji Bliżej Szczęścia i wesprzyj nas w niesieniu pomocy osobom dotkniętym chorobami neurologicznymi.
Pamiętaj! Nasz KRS: 0000454216
Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem!